fbpx

Kişisel Verilerin Korunması

                                 Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Bilgilendirme

Genel Olarak Kişisel Verileriniz ve Pera Turizm

Pera, sunduğu hizmetlerin yerine getirilmesi için bu hizmetlerinden yararlanan gerçek kişilerin TC Kimlik No, doğum tarihi, cinsiyet, pasaport bilgileri, E-Posta Adresi, telefon bilgileri, adres, kurumsal seyahatlerde şirket içi pozisyon ve departman bilgilerini, eğer mevcut ise hizmetten yararlananların havayolu, otel gibi firmaların sadakat programlarına ait kart bilgilerini edinmektedir.

Pera, vize başvurusu, seyahat ve konaklama veya başkaca bir hizmetin yerine getirilmesi amacıyla ve verilecek hizmetin gerektirdiği ölçüde hizmetten yararlananların bilgilerini yurt içinde veya yurt dışındaki Otel, Araç Kiralama Şirketi, Konsolosluk, Kongre Kayıt Acentası gibi ilgili firmalara aktarmaktadır.

Pera sunduğu hizmetlerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla hizmetlerden yararlanan kimselerin bilgilerini kendine ait veri tabanında ve uçak bilet rezervasyonlarında kullanılan güvenilir bir Global Dağıtım Sisteminde (GDS) saklamaktadır.

Pera’nın sunduğu hizmetlerden yararlananların harcamaları Pera’nın Kurumsal Müşterisi olan firmalar taafından sağlanıyorsa, yolcuyla ilgili bilgiler ilgili kişinin çalışmakta olduğu şirket ile paylaşılmakta ve seyahat detayları raporlanmaktadır.

Pera yukarıda belirtilen haller dışında kişisel veriler üzerinde herhangi bir işleme yapmamaktadır.

Vize Başvurularında Aracılık Hizmetleri ve Pera

Pera, vize randevularınızın ayarlanması ve vize alabilmeniz için sizden pasaportunuz üzerinde yer alan bilgilerinizi alır ve bunların vize başvurusu yapacağınız ülkenin diplomatik temsilciliklerine aktarır. İlgili diplomatik temsilcilik bilgileriniz üzerinde inceleme yapabilir. Pera bu kişisel bilgileri kanuni bir zorunluluk olmadığı yani yetkili yargı makamları tarafından talep edilmediği sürece başka bir kurum veya kişi ile paylaşmaz.

Kişisel Bilgilerinizin Silinmesi

Pera, kişisel verilerinizi Türkiye Cumhuriyeti yasalarının öngörmüş olduğu saklama süresine göre imha etmektedir.

Kişisel Bilgilerin İşlenmesine İlişkin Onay

Pera tarafından tarafıma ulaştırılan Kişisel Verilerin işlenmesine ilişkin Bilgilendirme metnini okudum. Pera’ya aktarılacak kişisel verilerimin Pera tarafından tarafıma sağlanacak hizmetlerin görülebilmesi amacıyla, Pera tarafından işlenmesine, gerektiğinde seyahat masrafını karşılayan firma ile ve yalnızca verilecek hizmet için gerekli olması halinde yurt içinde veya yurt dışında bulunan Otel Havayolu Şirketi, Araç Kiralama Şirketi, Konsolosluk, Kongre acentası gibi firmalarla paylaşmasına onay veriyorum.

Müşteri Ad – Soyad – İmza

şeklindedir.

Sex Hattı Sex Hattı Seks Sohbet Fantazi Sohbet Seks Hattı Sohbet Numara Sex Numaraları Seks Hattı Numara